30 Gün İçinde İade Garantisi * Vade Farksız Taksit * Ücretsiz Kargo * Orijinal Lastikler
Ara
0216 520 34 97

Michelin Pilot Sport 4 S

4 Lastik Alana Mafra Oto Klima Dezenfektanı Hediye

Güvenli Alışveriş ve Sorunsuz Teslimat

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
256 bit SSL Güvenlik Sertifikası, sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Lastikal.com.tr kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Sayfanın SSL ile korunup korunmadığını nasıl anlayacağım?

Elektronik ticaret sayfalarında kredi kartı ile ödeme yaparken bu verilerin üretildikleri noktalardan bize ve bizden geri ulaşması gereken noktalara şifrelenerek gönderilmesi gerekir. Bunu da SSL adını verdiğimiz Secure Socket Layer şifrelemesi ile sağlarız.
Şifreli web sayfaları HTTPS metodu ile İnternet üzerinde hareket eder. Normalden yani HTTP metodundan farkı, sayfaların üretildikleri yerde şifrelenmesi ve bize ulaştığında şifrelerinin açılıp normal görüntülerine bürünmeleridir. Aynı şekilde bizden çıkarken de bilgiler karşı noktalara bu şekilde ulaşırlar. SSL sertifikası adı verilen özel şifreleme dosyaları bu gibi güvenlikli sayfaların üretilmesinde kilitleme anahtarı olarak kullanılırlar. Bu sertifikalar dünyada üretim mercii lisansı almış özel firmalar tarafından üretilip talep eden kurumlara satılır. Alan kişiler bu dosyaları kendi web sunucularında kullanırlar. Bu özel lisanslı firmaların bilgisayarlarımızda yüklü tarayıcı programlar ile etkileşimi söz konusudur. Kök sertifikası adı verilen firma sertifikaları tarayıcılarımız ile birlikte gelir veya bu şekilde bir veri iletişim olacağı anda firmanın sertifika sunucularından makinalarımıza ulaştırılır. Ayrıca hiç ulaştırılmadan da o anda şifrelenip tekrar açılmak üzere kullanılan modelleri de bulunur. Bu şekilde web trafiği iki taraflı olarak şifrelenir ve bilgilerimiz güvenli şekilde İnternet üzerinde hareket eder.

Güvenli web sayfalarına Ayrıca tarayıcı pencerelerinin alt çerçevesinde yada üst adres çubuğunun yanında kilit resimleri oluşur. Bazı web sayfalarında SSL koruması olduğu halde bunun süresi geçmiş olabilir. Bu durumda yine tarayıcınızda kilit resmi görürsünüz fakat üzerinde bir kırık çizgi veya benzeri bir işaret ile sorunlu olduğu size bildirilir. Ayrıca sayfa açılmadan öncede bu konuda size tarayıcınız uyarıda bulunacaktır.

 Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.

SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyoruz. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı bu konuda yardıma hazır.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz sayfada tarayıcınızın üst kısmında "http://" ile başlayan alanın "https://" ve yeşil renkli olarak değiştiğini göreceksiniz, bu durum bilgilerinizin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

Kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Sipariş esnasında girilen kişisel bilgilerinizin gizliliğini, kesinlikle 3.şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacağını taahhüt eder. Kişisel bilgilerinizin sistemden kaldırlmasıni talep etmeniz durumunda çağrı merkezimizi aryabilirsiniz yada sitemizin iletişim sayfasından talebinizi iletebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...

 

POLAT