Geri Ödeme ve İade Politikası

İptal ve İadelerdeki Uygulamalarımız.

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren üç (3) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından yapıldığından dolayı ücret iade süresi bankanın geri ödemenizi karta aktarma sürecine göre değişmektedir.  Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Siparişiniz kargoya verilmemiş ise iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya verilmiş olan siparişlerde iade işlemleri uygulanmaktadır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici üründe iade ve değişiklik hakkını kullanamaz.

Ayrıca ürünlerin kullanılmamış ve araca takılmamış olması gerekmektedir. Araca veya başka bir parçaya monte edilmiş ürünler kendini belli ettiğinden iadesi ve değişimi kesinlikle yoktur. Ürünler kullanılmamış, araca takılmamış ve paketi deforme olmamış ise 30 gün içinde iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. 

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için satis@lastikal.com.tr adresinden veya 0216 520 3497 ‘den bize ulaşın.