Lastik Karşılaştırma – 2024

Kategori: Genel | Yazar: lastikal | Aralık 26, 2023 Tarihinde Yayınlandı!
Lastik Karşılaştırma

Lastik arıyorsunuz ve bulamıyor musunuz. Lastik arama motorumuz sitemizde yer alan lastiklerin ebatlarınızı seçerek karşılaştırma yapabilmenizi sağlıyor.

 

Bu sayede aradığınız lastik ebadını hangi markalarda var ise fiyat ve stok bilgileriyle birlikte karşılaştırma imkanı sağlıyor ve kolayca sipariş verebilmenizi sağlıyor.

 

Lastik Karşılaştırma nasıl kullanılır?

Örneğin aracınızdaki lastiklerin ebatları 195 65 r15 olsun. Genişlik 195 yüksekliği 65 ve çapıda 15 tir. Araç tipi binek, marka bridgestone ve yazlık kullanıma uygun bir lastiği yukarıdaki resimde olduğu gibi seçmelisiniz Lastik Ara düğmesine tıkladığınızda aşağıdaki resimde olduğu gibi sonuçlar karşınıza çıkacaktır.

 

Sizde sitemiz ana sayfasında bulunan bu hizmeti kullanarak lastik arama motoru sayesinde tüm markaları karşılaştırarak yapabilir ve dilediğiniz lastiği kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

Bazı araçların mesela BMW gibi bazı modellerinde Run Flat (RFT Lastik) sistemli lastikler kullanılmaktadır. Eğer aracınız Run Flat uyumlu bir araç ise patlamaz lastik anlamına gelen Run Flat kutucuğunu da işaretlememiz gerekiyor.

 

Lütfen orjinal oto lastik ölçünüzü ve karsilastirmak istediginiz lastik ölçüsünü asagidan seçiniz

 

Genişlik
/
Yükseklik
Çap
Orjinal Lastik
/
Istenen Lastik
/

 

Hesaplanan Degerler:
Orjinal Lastik  * Lastik Çapi (mm) Inç Hesabi (inç)
Istenen Lastik * Lastik Çapi (mm) Inç Hesabi
Aradaki Fark*Farklari       (mm) Inç Hesabi
Degisim Yüzdesi: %
 

 

Off Road Lastikleri Ebat Dönüştürme

P-Metrik Ölçü Birimi – Örnek: 235 75 15
İnç Öçü Birimi – Örnek: 30 10.50 15